Шахрайство з PayPal: користувачів обманюють по email

  • Юлия
  • 06.02.2020 1956

В частности, представитель eBay отметил: «Мошенники используют очень сложные методы, чтобы обойти безопасность веб-сайта, и мы постоянно совершенствуем и обновляем нашу инфраструктуру безопа

Користувачі сервісу PayPal  в Європі все частіше стають жертвами email-шахраїв.

Так, у Великій Британії було зафіксовано понад 3 тисячі звернень з приводу підроблених електронних листів від PayPal. В результаті фрода британці втратили більше 1 мільйона фунтів стерлінгів в останньому кварталі 2019 року.

Сайт по боротьбі зі злочинністю ActionFraud зазначає, що з жовтня 2019 року по грудень від користувачів сервісу надійшло 3059 повідомлень про злочинність.

Зокрема, це були інтернет-магазини і приватні особи, які продають транспортні засоби, електроніку, телефони і домашні меблі через інтернет. Вони отримували електронного листа від PayPal, що підтверджує оплату товару і відправляли посилку за вказаними адресами. Однак потім з’ясовувалося, що електронні листи були підробленими і насправді сума на рахунку продавця не змінювалася, в той час як товар уже був отриманий шахраями.

Крім «підтвердження оплати» шахраї відправляли продавцям наступне повідомлення електронної пошти з проханням вказати номер для відстеження в надії, що товар буде поспішно відправлений, перш ніж жертва зможе перевірити платіж, пише finextra.

Зокрема, представник eBay зазначив: «Шахраї використовують дуже складні методи, щоб обійти безпеку веб-сайту, і ми постійно вдосконалюємо і оновлюємо нашу інфраструктуру безпеки, щоб впоратися з новими тенденціями шахрайства. Ми закликаємо всіх учасників вжити заходів обережності, які поліпшать рівень захисту безпеки їх рахунків».

Продавцям рекомендують не піддаватися підробленим електронних листів про платежі перед відправкою товару перевіряти в своєму обліковому записі PayPal, чи дійсно платіж за товар отримано.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ змінив порядок розкриття банківської таємниці.

сности, чтобы справиться с новыми тенденциями мошенничества. Мы призываем всех участников принять меры предосторожности, которые улучшат уровень защиты безопасности их счетов».

Продавцам рекомендуют не поддаваться поддельным электронным письмам о платежах перед отправкой товара проверять в своей учетной записи PayPal, действительно ли платеж за товар получен.

Напомним, ранее мы писали о том, что НБУ изменил порядок раскрытия банковской тайны.

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».