МПС Visa інвестує у стартап у сфері карткових технологій

  • Юлия
  • 01.11.2021 2253

Після Mastercard платіжна система Visa інвестувала в стартап – Deserve, постачальника індивідуалізованого API-інтерфейсу, орієнтованого на мобільні пристрої та технології кредитних карток на основі SDK.

Як стало відомо, компанія Deserve HS розробила кредитну картку як послугу для фінансових організацій, фінансових технологій та брендів.

Зазначається, що стратегічні інвестиції Visa в цю компанію відбулися після того, як торік платіжний гігант вибрав Deserve як партнер із запуску своєї програми Fintech Fast Track.

За попередніми даними, компанія Deserve вже співпрацює з BlockFi і Visa щодо запуску першої у світі кредитної картки з криптовалютними винагородами.

Генеральний директор компанії Deserve Калпеш Кападіа зазначив, що ці інвестиції підтверджують прагнення галузі до впровадження цифрових технологій та вбудованих коштів, заснованих на API та SDK, пише nfcw.

«Ми перетворюємо кредитні картки на програмне забезпечення, яке зберігається на мобільних пристроях, а не в гаманцях», повідомив Калпеш Кападіа.

У червні Mastercard спільно з Mission Holdings та Ally Ventures очолила раунд фінансування серії D на суму 50 мільйонів доларів для стартапу.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Avast викрив шахрайську кампанію у Google Play. Шахрайські програми, створені для підписки користувачів на преміум-СМС, активно рекламувалися в соцмережах – зокрема, в Instagram, TikTok та Facebook.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».