На ринок України виходить японська платіжна система

  • Юлия
  • 01.04.2021 2982

За даними Національного банку, на ринок України виходить японська платіжна система - JCB Payment System.

Повідомляється, що міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System входить до ТОП-3 серед всіх карткових платіжних систем за кількістю точок прийому карток.

До теперішнього моменту Нацбанк погодив умови і порядок діяльності платіжної системи в Україні.

Платіжна система буде надавати послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг. Дана система стала п'ятою в Україні, платіжною організацією якої є нерезидент.

Ймовірно, вихід на український ринок ще одного провідного світового гравця розширить можливості отримання послуг на платіжному ринку України. Відзначається, що це також буде сприяти налагодженню більш тісних відносин між Україною та Японією, повідомляє rbc.

Варто нагадати, що в листопаді 2020 року в Україні стартував випуск платіжних карток міжнародної системи UnionPay International. В Україні дані картки позиціонуються як корисні, перш за все, для тих, хто часто подорожує до країн Південно-східної Азії, Китаю або веде бізнес з китайськими партнерами.

За даними Нацбанку, на даний момент статус соціально важливих Україні підтвердили п’ять платіжних систем, в тому числі, MasterCard і Visa.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Fintech-спільнота Європи виступила проти «IBAN дискримінації».

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».