Нацбанк готує «антикоронавірусну» кредитну програму

  • Юлия
  • 16.03.2020 1258

Національний регулятор розробляє програму заходів з підтримки бізнесу в умовах карантину.

Так, НБУ підтримав ініціативу уряду розробити систему кредитної підтримки бізнесу на період карантинних заходів в країні.

У зв'язку з пандемією коронавируса український бізнес готується до зниження грошового потоку і зменшення обсягів продажів.

Національний регулятор розробляє програму заходів з підтримки бізнесу в умовах карантину.

Так, НБУ підтримав ініціативу уряду розробити систему кредитної підтримки бізнесу на період карантинних заходів у країні.

У зв’язку з пандемією коронавіруса український бізнес готується до зниження грошового потоку і зменшення обсягів продажів.

Серед побоювань підприємців щодо пандемії COVID-19 – неможливість здійснювати звичайне управління бізнесом (46%), неможливість обслуговувати клієнтів (52%) і зниження обсягів продажів (61%), пише minfin.

Проте, підприємства не планують згортати і суттєво коригувати цілі ефективності бізнесу. Зокрема, 14% готові помірно зменшити цілі, а 65% – від намічених цілей відмовляти не планують.

Нагадаємо, в Україні оголошено тритижневий карантин, спрямований на запобігання поширенню коронавіруса, після трьох офіційно підтверджених випадків захворювання в країні.

На даний момент за рішенням засідання Ради нацбезпеки і оборони в Україні закриті міжнародні кордони на в’їзд і виїзд, введена заборона на проведення заходів з участю понад 60 осіб.

Також прийнято рішення придбати інфрачервоне обладнання для виявлення людей з підвищеною температурою в Міжнародному аеропорту Бориспіль.

Підписатися на розсилку

Варто відзначити, що в ряді країн у зв’язку з пандемією коронавіруса та карантином уряд ввів податкові послаблення для бізнесу.

Зокрема, для захисту економіки від впливу пандемії влада США, Китаю, Данії, Австралії, Великобританії, Італії та Франції ввела різного ступеню податкові пільги – від тимчасового зниження податкових ставок до повного скасування податків на період карантину.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ розповів, як буде дезінфікувати банкноти під час карантину.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».