Нацбанк розширить використання платіжних бізнес-карток

  • Юлия
  • 16.02.2021 532

Регулятор планує розширити можливості застосування корпоративних платіжних карток в Україні.

НБУ повідомляє, що планує удосконалити та осучаснити вимоги законодавства щодо емісії платіжних карток, а також їх використання бізнесом.

На цей момент Нацбанк працює над вдосконаленням вимог, в рамках яких планується ряд змін.

Зокрема, регулятор має намір чітко визначити, що бізнес має право самостійно визначати перелік осіб, які зможуть використовувати корпоративні платіжні картки для розрахунків.

Крім того, до безготівкових розрахунків прирівнюється переказ, ініційований з використанням платіжної картки для зарахування коштів на рахунок одержувача.

Надалі Нацбанк планує спростити отримання платіжної картки довіреною особою або представником фізичної особи – власника рахунку. Зокрема, передбачається надати бізнесу можливість складати довіреність на отримання платіжної картки у відділенні банку.

Як повідомляється на сайті НБУ, відповідні зміни містить проєкт постанови Правління Національного банку України «Про внесення змін до Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням», який регулятор пропонує до обговорення громадськості та бізнес-спільноти.

Зауваження від бізнесу та пропозиції до проєкту приймаються до 17 березня 2021 на поштову та електронну адресу Національного банку України.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк затвердив для НФУ нові правила видачі споживчих кредитів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».