НБУ закликав українців надавати перевагу безготівковим розрахункам

  • Юлия
  • 01.03.2022 236

Глава НБУ Кирило Шевченко звернувся із закликом як до торговельних закладів, так і покупців з проханням віддавати перевагу безготівковим розрахункам.

В даний час це кращий спосіб оплати товарів у торгових закладах, магазинах, АЗС та аптеках.

Як зазначив Кирило Шевченко, НБУ закликає під час покупок надавати перевагу безготівковим розрахункам. Інкасатори банків щодня ризикуючи життям поповнюють банкомати готівкою.

Таким чином, зменшивши попит населення на готівку, можна зменшити ризик їхнього життя та здоров'я, зазначив він.

Як повідомляє Кирило Шевченко, банки наразі продовжують забезпечувати роботу відділень за умов відсутності загрози життю та здоров’ю.

Разом з тим онлайн-банкінги банків працюють у звичайному режимі – за їх допомогою можна поповнити мобільний рахунок, провести безготівкові перекази коштів, у тому числі на допомогу армії.

За даними НБУ, жодних обмежень на розрахунки у торгових точках Національний банк не встановлював, тож українці можуть спокійно розплачуватись картками.

У свою чергу, він додав, що банки по можливості поступово підкріплюють банкомати готівкою.

Крім того, Нацбанк закликав операторів торгових мереж та заправних станцій не допускати жодних відмов у прийомі безготівкової оплати та постаратися якнайшвидше усувати перебої у разі їх виникнення.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що PSP Platon працює у колишньому режимі, платежі проводяться як завжди.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».