НБУ зібрав близько 13,1 млрд. гривень для українських військових

  • Юлия
  • 29.03.2022 262

Нацбанк перерахував на потреби військових понад 12,9 млрд. гривень, на спеціально створеному рахунку залишилося майже 102 млн. гривень, повідомляє регулятор.

Повідомляється, що з дня відкриття спеціального рахунку на нього було перераховано близько 13,1 млрд. гривень в еквіваленті. При цьому близько 3,8 млрд гривень надійшло з-за кордону в іноземній валюті.

За даними Нацбанку, найбільше коштів із спецрахунку було перераховано на потреби Міністерства оборони.

Крім того, фінансову допомогу одержують Національна поліція, Державна прикордонна служба та Національна гвардія.

Крім того, Нацбанк відкрив рахунок для допомоги громадянам, які постраждали від війни. Повідомляється, що станом на 28 березня залишок коштів на ньому становив понад 302 млн. гривень. Зазначається, що близько половини коштів надійшло із-за кордону.

Одержувач та розпорядник цих коштів Міністерство соціальної політики. Допомогти українським військовим усі охочі можуть за посиланням.

Варто також зазначити, що команда PSP Platon не змогла залишитися осторонь останніх подій та створила спеціальний сайт save.org.ua, який допоможе збирати кошти на рахунок української армії, зокрема з-за кордону.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ВР підтримала проект щодо гарантування 100% суми банківського вкладу під час війни.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».