Нове в світі Fintech: в Києві пройде Finadtech-2020

  • Юлия
  • 02.03.2020 1042

У Києві пройде спеціалізована маркетингова конференція, призначена для рекламодавців в області фінансових технологій і лідогенерації.

Конференція, організатором якої є найбільша в СНД і Росії фінансова партнерська мережа Leadgid, з успіхом проводилася раніше в ряді країн Європи: Естонії, Іспанії, Польщі та ін.

В рамках події спікери розкриють сучасні тенденції ринку, провідні експерти лідогенерації і партнерського маркетингу поділяться інсайтами.

Відвідувачі в рамках конференції зможуть отримати корисні знання від провідних представників фінансової сфери. У конференції, як правило, беруть участь фінтех-компанії, банки, мікрофінансові організації, вебмастера і перспективні стартапи.

Спікери розкриють такі питання, як майбутнє фінансового маркетингу, світові тенденції, тренди і прогнози Fintech в Україні. Обговорять стратегії просування фінансових продуктів, а учасники ринку поділяться особистими кейсами.

Серед учасників минулих конференцій – провідні світові бренди: Facebook, Google, Yandex, PWC, ID Finance, CreamFinance, Financer, Loando, Nethone, Multilogin і інші.

Крім того, у відвідувачів буде можливість налагодити нові партнерські відносини в рамках нетворкінгу, а також задати питання експертам в рамках круглого столу або в кінці виступів. Завершить Фінтех-івент запальна afterparty.

Намагаючись залишатися в курсі світових тенденцій, фахівці PSP Platon також відвідають Finadtech-2020.

Приєднуйтесь до нас, купивши квиток зі знижкою 20% за промокодом, який буде доступний всім нашим підписникам у щотижневій розсилці по вівторках.

Підписатися на розсилку

Підпишись, щоб отримувати промокоди на знижку на fintech і ecommerce-івенти, а також щоб залишатися в курсі останніх новин у цій сфері.

Дата: 4 березня 2020

Місце проведення: HILTON KYIV, бул. Шевченко, 30

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».