Новий сервіс оплати на eBay розширить можливості для продавців з України

  • Юлия
  • 17.06.2021 2577

Повідомляється, що новий сервіс дозволить продавцям оптимізувати ведення бізнесу на платформі.

За попередніми даними eBay, в рамках глобальної стратегії розвитку маркетплейса і вдосконалення купівельного досвіду, компанія запускає новий формат керованих платежів в Україні.

Даний сервіс спростить процес ведення бізнесу на eBay для продавців, а також дозволить їм запропонувати покупцям більше способів оплати. В Україні офіційним партнером eBay виступить платіжна система Payoneer.

Повідомляється, що маркетплейс почав перехід на систему керованих платежів, підключивши до нового способу оплати групу продавців з США у вересні 2018 року. Потім новий формат став доступний торговцям в Великобританії, Німеччині, Австралії, Франції, Італії, Іспанії, Канаді.

До кінця 2021 року керовані платежі планують впровадити в інших країнах світу.

Як повідомила віце-президент групи Керованих платежів в eBay Алісса Катрайт, компанія продовжує запуск нових способів оплати по всьому світу і з радістю пропонує продавцям з України поліпшену систему ведення бізнесу на eBay.

Маркетплейс прагне вдосконалювати клієнтський досвід, оптимізуючи процес здійснення продажів і здійснення покупок. У свою чергу, формат керованих платежів розроблений з урахуванням ключових потреб торговців. У найближчі місяці компанія переведе на цю систему всіх продавців, і вони зможуть оцінити її переваги, пише psm7.

Повідомляється, що після угоди eBay і PayPal почався новий етап розвитку Керованих платежів. В рамках нового формату покупцям пропонується велика гнучкість у виборі варіантів оплати і ведення бізнес-операцій для продавців.

До нової системи вже підключилися понад 4 млн активних продавців по всьому світу. У першому кварталі 2021 рік 52% від загального обсягу платежів на платформі були здійснені за новою системою. Імовірно, керовані платежі принесуть понад 2 млрд доларів виручки і 500 млн доларів в рамках приросту операційного прибутку до 2022 року.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк дозволив відкривати рахунки за допомогою програми «Дія».

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».