Близько 60% української молоді надають перевагу безготівковій оплаті

  • Юлия
  • 15.09.2021 2729

Представники покоління Z в Україні все частіше відмовляються від готівки, надаючи перевагу безготівковій оплаті.

Як пише портал Finance.ua з посиланням на Mastercard, в Україні проведено дослідження цифрових звичок «зумерів».

Доречі, так звані «зумери», або покоління Z - термін, що застосовується до людей, які народилися в період з 1997 по 2012 рік. На даний момент в Україні проживає понад 3 мільйони представників даного покоління, а їх роль в економіці зростає з кожним роком.

Покоління зумерів народжене в епоху широкого поширення інтернету та нероздільно пов'язане з цифровим світом.

Як показує дослідження, як мінімум у 86% представників покоління Z є банківська картка. Крім того, 60% респондентів зазначили, що користуються нею частіше, ніж готівкою. Ще 35% повідомили, що взагалі намагаються уникати кеша і платять карткою всюди, де це можливо.

Фото: Mastercard

Разом з цим, для покоління Z одним з улюблених платіжних трендів залишається оплата смартфоном. Розраховуватись за допомогою смартфонів воліють 42% української молоді і ще 56% вважають, що в майбутньому NFC-оплати смартфоном стануть для них єдиною або як мінімум домінуючою формою оплати.

Фото: Mastercard

Також дослідження показує, що електронна комерція – природне середовище для представників покоління Z в Україні. На даний момент 70% купують в інтернеті частіше одного разу на місяць – переважно одяг (54%), засоби для догляду та косметику (39%) або ж замовляють онлайн доставку із закладів громадського харчування (39%).

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що «Дія» буде сповіщати користувача про те, що на його ім’я береться кредит.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».