Opera готується до запуску банківського фінтех-сервісу

  • Юлия
  • 18.02.2021 603

Найближчим часом інтернет-компанія Opera запускає фінансові послуги за допомогою Dify – кешбек-сервісу в браузері та цифрового гаманця для покупок в Інтернеті.

За попередніми даними, перша версія програми Dify, що запускається в Іспанії, включає поточний рахунок, безкоштовну віртуальну дебетову картку, випущену Mastercard. Сервіс також підтримує Google Pay для офлайн-витрат.

Відомо, що компанія має намір розширити сервіс на території Європи, де на даний час налічується близько 50 мільйонів активних користувачів.

За даними виконавчого віце-президента по браузерам і фінансовим технологіям EEA в Opera Крістіана Колондра, очікується, що загальний розмір інвестицій Opera в Dify перевищить 100 мільйонів доларів протягом наступних кількох років з урахуванням масштабування в запланованому темпі, пише finextra.

Повідомляється, що незадовго до запуску сервісу сталися такі бізнес-події в 2020 році, як придбання компанією в січні естонського стартапу з надання банківських послуг Pocosys і поглинання для викупу литовського цифрового банку Fjord Bank.

За попередніми даними, перша версія програми Dify дозволить споживачам отримувати Кешбек в мережах ecommerce за покупки, зроблені на партнерських веб-сайтах, доступних через браузер Opera. Серед брендів-партнерів будуть в тому числі Nike, Sephora і Asos.

Як зазначив Колондр, кожен день мільйони людей по всьому світу роблять покупки в Інтернеті і роблять платежі за допомогою браузерів Opera. Таким чином, за допомогою Dify компанія покращує спільну роботу браузера і електронного гаманця, щоб зробити покупки зручніше для користувачів і зробити їх фінансово вигідними.

Відзначається, що в майбутньому в плани Opera входить надання додаткових послуг e-wallet, таких як управління заощадженнями, кредитування, інвестиційні можливості та миттєве повернення грошей.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ приєднався до глобальної мережі фінансових регуляторів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».