Opera найняла експерта PayPal для управління fintech-відділом

  • Юлия
  • 17.03.2021 2079

Для управління недавно запущеним підрозділом фінансових технологій Dify інтернет-браузер Opera найняв ветерана PayPal з WeChat Pay Аллена Ху.

Diffy пропонує 50 мільйонам користувачів Opera в ЄС Кешбек-сервіс в браузері і цифровий гаманець для покупок в Інтернеті. Сервіс був представлений минулого місяця.

Pay Аллен Ху, призначений виконавчим віце-президентом, має багатий досвід майже десяти років в PayPal, де він був регіональним керівником підрозділу Global Core Payments в Каліфорнії.

За плечима у екс-співробітника PayPal також робота в Sequoia Capital China, Baidu Pay, Ping An FinTech, TenPay і Tencent, де він запустив WeChat Pay.

Сам експерт бачить величезний потенціал для Opera, щоб аналогічним чином змінити фінансові послуги та стати ключовим гравцем у сфері фінансових технологій через Dify.

Повідомляється, що первинна версія додатка Dify була запущена в Іспанії, в кінцевому підсумку планується поширити сервіс на всі країни-члени ЄС.

Виконавчий віце-президент Opera по браузерам і фінансовим технологіям з країн ЄЕЗ Крістіан Колондра зазначив, що призначення такої високопоставленої особи з індустрії фінансових технологій і платежів говорить про прихильність вертикалі, а також про інвестиційний потенціал і потенціал зростання для Dify.

Підписатися на розсилку


Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї скуповують бази даних і масово оформляють кредити.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».