Обережно, шахраї! Глава НБУ попередив про фейкові сторінки в Facebook

  • Юлия
  • 14.09.2021 2449

Глава Нацбанку Кирило Шевченко написав на своїй офіційній сторінці в Facebook про те, що шахраї створили фейкові акаунти під його ім'ям і спілкуються з його друзями.

За даними глави НБУ, в соціальній мережі були знайдені кілька шахрайських акаунтів, які видають себе за нього і навіть відправляють повідомлення контактам.

Кирило Шевченко просить користувачів перевіряти інформацію, бути більш уважними і не звертати увагу на фейки.

Він акцентував увагу, що існує кілька офіційних акаунтів, тому варто ігнорувати всі сторінки, крім 3 справжніх акаунтів, пише minfin з посиланням на НБУ.

В частности, это официальный аккаунт главы НБУ – https://www.facebook.com/KyryloShevchenkoCEO, личный аккаунт Кирилла Шевченко: https://www.facebook.com/keskiev и официальный аккаунт НБУ –  https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine.

Также он отмечает, что существуют тематические страницы проектов Нацбанка, ссылки на которые есть на официальном сайте. Поэтому стоит быть более внимательными и игнорировать фейки.

Стоит напомнить, что Кирилл Шевченко занимает должность председателя Нацбанка более года. Он был назначен 26 июля 2020 года. До этого он 5 лет был председателем Укргазбанка.

Підписатися на розсилку

Напомним, ранее мы писали о том, что «Дія» будет извещать пользователя о том, что на его имя берется кредит.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».