PayPal зафіксувала рекордний обсяг транзакцій

  • Юлия
  • 12.05.2020 767

Незважаючи на зниження прибутку в першому кварталі 2020 року, платіжна система відзначає рекордний обсяг транзакцій в квітні-травні.

Прибутки і виручка компанії в першому кварталі став нижчим за очікування аналітиків зважаючи карантинних заходів по всьому світу, викликаних спалахом COVID-19.

Однак у квітні-травні компанія відзначила істотне зростання і повідомила про поліпшення обстановки. За 1 травня PayPal зафіксувала рекордний обсяг транзакцій за добу за всю історію існування компанії.

Так, в прес-релізі компанії повідомляється, що в I кварталі прибуток склав 84 млн доларів, що майже в 8 разів нижче, ніж за аналогічний період минулого року – 667 млн ​​доларів.

У січні-березні виручка збільшилася з 4,13 млрд USD до 4,62 млрд USD, при середньому прогнозі експертів 4,74 млрд. При цьому компанія PayPal в 1-му кварталі опрацювала платежі в обсязі 191 млрд доларів у порівнянні з $ 161,5 млрд роком раніше. Очікування аналітиків були на рівні 195,2 млрд доларів.

При цьому загальний обсяг платежів в квітні 2020 виріс на 22% в річному вираженні, досягнувши $ 68 млрд. Без урахування коливання валютних курсів виручка в минулому місяці зросла приблизно на 20%.

На думку представників компанії, квітень, ймовірно, був найбільш сильним місяцем для PayPal з моменту, як вона стала публічною – повідомив головний виконавчий директор компанії Ден Шульман.

Підписатися на розсилку

У поточному кварталі компанія очікує зростання виручки до 15%. З початку року капіталізація компанії збільшилася до 150 млрд доларів – на 18,6%.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що платіжні термінали будуть визначати клієнтів по ID-картками.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».