PayРal продовжує безкомісійний період для українців до осені

  • Юлия
  • 28.06.2022 265

Українці зможуть користуватись послугами PayРal на міжнародні платежі до осені.

Як повідомив у своєму telegram-каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, українцям продовжили безкомісійний період до вересня 2022 року.

Повідомляється, що українці створили понад 200 тисяч облікових записів за 3 місяці роботи сервісу в Україні.

Користувачі відправили та отримали платежі більш ніж на $200 мільйонів. До речі, саме за допомогою PayРal багато українців мають можливість підтримувати рідних, які опинилися за кордоном, а також збирати донати з усього світу на армію.

Як зазначив Федоров, у Мінцифри впевнені, що наступним кроком має стати запуск PayPal і для бізнес-акаунтів.

«Це важливо, щоб український бізнес міг розвиватися, а наші інтернет-магазини та виробники могли продавати по всьому світу, беручи гроші на PayPal», – повідомив він у telegram-каналі.

Раніше компанія планувала повернути платні комісії за трансакції та зняття грошей з акаунту на банківську картку з 30 червня.

Михайло Феодорів подякував CEO PayPal Дену Шульманові за підтримку України та «близько півмільярда доларів, які за сприяння компанії надійшли на рахунки благодійних організацій, які допомагають українцям по всьому світу».

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні у березні 2022 року.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».