Перехід бізнесу в онлайн: ТОП-5 платіжних інструментів

  • Юлия
  • 03.04.2020 1162

На сьогоднішній день компанії, бізнес яких представлений не тільки оффлайн, але і в інтернеті, мають велику перевагу.

І якщо виникла необхідність терміново переміститися на простори інтернету, то в умовах поспіху не завжди вдається зрозуміти, для чого служать всі ці численні інструменти, чи потрібні вони всі або досить залишити кілька найважливіших. Давайте розберемося.

Сьогодні ми не будемо торкатися таких важливих питань, як створити сайт, як підключити систему аналітики.

Ми вирішили зробити добірку корисних платіжних інструментів та методів оплати онлайн, які стануть в нагоді на вашому сайті, незалежно від типу бізнесу та майданчика, на якій він створений. Адже правильний підбір платіжних інструментів , якими володіє Payment Service Provider (PSP), істотно впливає на конверсію та кількість успішних оплат.

Платежі в один клік

Користувача дратує необхідність вставати з дивана для пошуку банківської картки при необхідності оплатити товар на сайті, особливо там, де він вже неодноразово здійснював покупки. До того ж картка користувача не завжди може виявитися під рукою, а оплатити товар / послугу потрібно терміново.

Платіжний провайдер має у своєму розпорядженні інструменти, що надають торговцям можливість запропонувати постійним покупцям спростити оплату картками, запровадивши «платежі в один клік». При повторній покупці всі поля (номер картки, термін дії, ім’я власника) заповнюються автоматично, просто  залишається ввести тільки CVC2/CVV2 код. Адже запам’ятати 3 цифри набагато легше, ніж 12-значний номер картки, термін дії та ін.

Інструмент відрізняється високою безпекою, так як всі дані зберігаються платіжним провайдером відповідно до міжнародних сертифікатів безпеки PCI DSS.

Онлайн-магазинам, інтернет-провайдерам, ticket -сервісам, МФО, службам доставки води, онлайн-курсам, якими клієнти користуються на регулярній основі, цей інструмент дозволяє підвищити кількість успішних оплат, пов’язаних з невірним введенням платіжних даних.

Інвойсинг або виставлення рахунку на email, в SMS

Багато видів бізнесу припускають виставлення рахунку на послугу, яку можна оплатити за допомогою безготівкового рахунку. Щоб не навантажувати себе зайвою роботою і витратами на дизайнера, ви можете скористатися інструментом, який запропонує більшість PSP – інвойсингом. 

Торговці мають можливість з особистого кабінету виставляти рахунки, які приходять користувачеві на електронну пошту або СМС. Їх дизайн адаптований під стиль сайту та брендові кольори, що викликає більшу довіру клієнтів. Все, що залишається клієнту – перевірити коректність даних і натиснути кнопку «сплатити».

Інвойс є підставою для перерахування коштів компанії або торговцю, за які платить клієнт. Про наявність такого інструменту обов’язково варто подбати онлайн-школам, клінікам, інтернет-провайдерам, фрилансерам. А також компаніям, орієнтованим на оптові продажі та сервіси, що  надають послуги організаціям або іншому бізнесу. 

Оплата по QR-коду

Альтернативний спосіб оплати на сайті, який дозволяє користувачам онлайн-банкінгу швидко та зручно сплатити товари або послуги за допомогою смартфона. Користувач сканує QR-код на сайті та автоматично потрапляє в особистий кабінет онлайн-банкінгу, де вже заповнені всі поля для оплати, залишиться тільки натиснути кнопку «оплатити» і підтвердити платіж в додатку.

Інструмент допомагає підвищити конверсію за рахунок збільшення успішних оплат, адже користувачі можуть оплатити товар або послугу в пару кліків.

Холдування або замороження коштів

Зручний інструмент для компаній, послуги яких передбачають необхідність уточнити наявність товару на складі, послуги бронювання готелів / квитків та ін. Також стане в нагоді компаніям, які не можуть заздалегідь сказати повну вартість послуги, так як обсяг виконаної роботи може змінитися в процесі виконання замовлення. Наприклад, в додатку служби таксі – потрібна сума заморожується на картці пасажира, а списання відбувається в кінці поїздки з урахуванням зміни суми, якщо маршрут був змінений.

У разі відсутності товару на складі, вам не доведеться здійснювати повернення товару, досить відхилити оплату. Максимальний термін холдування – до 30 днів без фактичного списання з картки.

Apple Pay, Google Pay та інші сервіси миттєвої оплати

Власники смартфонів за останній рік істотно звикли сплачувати товари за допомогою електронних гаманців. Наявність на вашому сайті кількох методів оплати, включаючи сервіси миттєвої оплати, помітно позначається на їх лояльності до вашого бренду. Якщо у користувача смартфона є Apple Pay, Google Pay, Приват24, він віддасть перевагу оплачувати саме таким способом, ніж йти за карткою та вводити дані на сайті. Електронні гаманці дозволяють знизити кількість неуспішних оплат.

Більш детальну інформацію про ці інструменти, методи оплати, платіжних рішеннях і модулях оплати ви можете почитати на відповідних розділах нашого сайту.

Варто відзначити, що крім перерахованих вище інструментів і методів оплати, торговці отримують якісну технічну підтримку фахівців PSP Platon і клієнтську підтримку в процесі оплати. Крім того, у нас є власна антифрод-система, завдяки якій вдається вчасно припинити шахрайські транзакції, що допомагає заощадити ваші гроші та нерви.

Підписатися на розсилку

Якщо у вас виникли питання з підключення або щодо  платіжних інструментів, звертайтеся до наших фахівців через будь-які канали зв’язку, зазначені на сайті.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».