Платіжна система MasterCard випустила першу криптовалютну картку

  • Юлия
  • 18.04.2022 535

Спільно з криптовалютною платформою Nexo, платіжна система MasterCard та запустили криптовалютну картку Nexo Card.

Як пише BIN, картка дозволяє проводити платежі, не обмінюючи криптовалютні активи користувача.

Зазначається, що цифрові гроші користувача являються заставою для Naxo. Компанія надає безвідсоткову кредитну лінію та забезпечує платіж.

Як стало відомо, при кожній покупці по картці Nexo Card користувачі матимуть можливість отримувати до 2% кешбеку в біткоїнах або токенах Nexo за курсом на момент проведення транзакції.

Крім того, повідомляється, що криптовалютна картка Nexo Card може бути випущена як у віртуальному, так і фізичному вигляді. Картка сумісна з платіжними системами Apple Pay та Google Pay.

За попередніми даними, MasterCard та Nexo реалізовували проект із запуску криптовалютної картки спільно з оператором корпоративних електронних платежів DiPocket.

Зокрема платіжна система MasterCard вже давно цікавиться цифровими валютами. Раніше, 2018 року, платіжна компанія отримала патент на проведення транзакцій у криптовалютах за допомогою банківських карток.

Як повідомив тоді представник компанії, використання традиційних платіжних мереж та технологій платіжних систем у поєднанні з валютами на основі блокчейну може дати споживачам та продавцям переваги децентралізованості блокчейну.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк дозволив населенню купувати готівкову валюту.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».