Платіжна система Visa впроваджує API BNPL для клієнтів

  • Юлия
  • 02.08.2021 2971

Компанія Visa виходить на ринок BNPL, впроваджуючи API-інтерфейси, що дозволить клієнтам пропонувати нові продукти за допомогою розстрочки платежів.

За останній рік BNPL перетворилася в одну з найбільш популярних областей в сфері фінансових технологій.
Дані технології активно використовують Affirm, Klarna, банки, PayPal і Apple.

Платіжна система Visa створила веб-сайт, який надає партнерам МПС з випуску кредитних карт API-інтерфейси для розробки і апробації власних програм платежів в розстрочку.

Повідомляється, що користувачі можуть вибирати тривалість позик, які беруть участь продавців і картки, а також відсотки і комісії, пише finextra з посиланням на платіжну систему.

Партнерам платіжної системи стають доступні API-інтерфейси для перевірки відповідних планів для транзакцій, перетворення вихідної транзакції в план розстрочки і потім для планування платежів.

За даними Visa, модель BNPL приносить користь продавцеві, споживачеві, фінансовій установі, а також еквайєру. Visa стверджує, в той час як BNPL зазвичай використовується для здійснення великих покупок, на деяких ринках він може працювати для повсякденних покупок.

Можливостями BNPL вже активно користуються в Канаді – Visa підписала угоди з CIBC, Desjardins і Scotiabank. А першим партнером в США став Commerce Bank.

Для довідки: BNPL (Buy now, pay later) – це вид короткострокового фінансування, який дозволяє споживачам здійснювати покупки і оплачувати їх в майбутньому, часто без відсотків. Дослівно перекладається «Купи зараз, заплати пізніше». Позики в розстрочку стають все більш популярним варіантом оплати, особливо при здійсненні покупок в інтернеті.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що PayPal має намір запустити власний криптовалютний гаманець.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».