Споживчі настрої українців зростають

  • Юлия
  • 22.06.2020 856

У дослідженнях Info Sapiens повідомляється про те, що індекс споживчих настроїв склав 76,3 пунктів в травні. Це на 10,1 п. більше, ніж в квітні.

Повідомляється, що індекс споживчих настроїв в травні повернувся на рівень березня поточного року. Серед найбільш впливових чинників зростання є поліпшення очікувань в питаннях особистого матеріального становища.

Дані очікування пов'язані, в першу чергу, з припиненням жорстких карантинних заходів.

При цьому, що стосується оцінки особистого матеріального становища, а також доцільності робити великі покупки, показники залишаються низькими і на докарантиний рівень не повернулися.

У дослідженнях повідомляється, що індекс інфляційних очікувань в травні знизився на 7,2 п. В порівнянні з минулим місяцем – до 165,4.

Щодо курсу гривні, очікування українців протягом останніх 3 місяців покращилися. Повідомляється, що індекс девальваційних очікувань знизився до рівня 136,5, на 10,3 п.

За даними досліджень, в Україні в березні 2020 року індекс споживчих настроїв знизився на 8,9 п. п., і склав 73 п. Це нижче, ніж в лютому поточного року.

Відзначається, що в дослідженні взяли участь 1000 людей у віці від 16 років, вибірка репрезентативна за віком і статтю, з урахуванням міського та сільського населення, а також розміру населеного пункту.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Apple Pay і Google Pay на сайті підвищують ймовірність покупки на 52% за підрахунками експертів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».