PR-фахівець PSP Platon Лідія Єременко увійшла до ТОП-50 впливових жінок Fintech

  • Юлия
  • 03.03.2021 1877

Дослідження було проведено Українською асоціацією Фінтех і інноваційних компаній. Це об'єднання, метою якого є сприяння розвитку вітчизняного ринку фінансових технологій, створення сильної Fintech-екосистеми і підвищенню фінансової інклюзії в Україні.

За даними організаторів, в дослідженні брало участь більше 130 претенденток, розвивають і популяризують український фінтех-сектор.

Прийом заявок проходив з 26 січня по 22 лютого, а голосування журі проводилось 25 і 26 лютого.

З 292 отриманих заявок 123 відібрані і передані до експертного журі для подальшого голосування. Повідомляється, що первинний відбір проводився серед жінок, які працюють в банках і небанківських установах, платіжних компаніях, стартапах та державному секторі.

У первинному відборі враховувалися результати роботи у фінансовому секторі, стаж, наявність публікацій на fintech-тематику, участь у профільних заходах, присвячених розвитку фінтех-сектора, проактивна позиція в популяризації інноваційних програм і продуктів в сфері фінансів.

Варто відзначити, що в команду експертного журі увійшли 18 осіб з багаторічним досвідом у фінансовому секторі, які зарекомендували себе як провідні фахівці з впровадження інновацій, розвитку фінтех-сектора і оновлення законодавчої бази для пом’якшення умов ведення фінансової діяльності в Україні.

За підсумками дослідження в список увійшли 50 жінок, визнаних найбільш впливовими в Фінтех-індустрії України.

Фото: fintechua.org

У ТОП-50 найвпливовіших жінок фінтех України увійшла Голова Ukrainian Fintech Hub і PR-фахівець PSP Platon Лідія Єременко.

Фото: fintechua.org

«У повсякденному житті і бізнесі досі існує безліч стереотипів по відношенню до жінок. Мовляв, чоловіки сильніше, витривалішими і працездатніші, вони надійні партнери або колеги, бізнес – не жіноча справа, тощо. Чи варто говорити, що такі стереотипи не мають нічого спільного з реальним станом речей?

Наприклад, третина світового багатства (приблизно $70 трлн) належить жінкам. У багатьох провідних компаніях жінки займають керівні посади або є засновниками. Гендерна різноманітність у фінансових компаніях призводить до кращих результатів їх роботи. Дослідження McKinsey & Company показало, що компанії з великою кількістю жінок в керівництві і серед співробітників мали на 21% більше шансів підвищити показники рентабельності і на 27% частіше демонстрували кращу прибутковість.

Цей рейтинг покликаний показати ту важливу роль, яку жінки грають у фінтех-галузі України та суспільстві в цілому. Зараз в Україні кількість жінок-засновниць або керівниць вищої ланки в фінтех-стартапах становить 28% – цей показник навіть краще, ніж в Європі. Ми впевнені, що в подальшому ця цифра буде тільки рости, а історії учасниць рейтингу «ТОП-50 найвпливовіших жінок Фінтех» надихатимуть інших жінок на нові звершення і здобутки», – зазначив Ростислав Дюк, голова правління Української асоціації Фінтех і інноваційних компаній.

Фото: fintechua.org

«Жінок у фінансовій сфері часто не помічають і недостатньо відзначають їх досягнення. Ми радіємо, що цей каталог є кроком у напрямку визнання їх вкладу. За результатами дослідження фінтех-фірм Олівер Віман, жінки становлять лише 14% членів рад директорів, менше навіть, ніж в банках (23%). За результатами іншого дослідження, проведеного в 2017 році у Великобританії, частка жінок в фінтех-галузі становила лише 29% всіх працівників.

Підписатися на розсилку

Мета, над досягненням якої USAID працює з 60-х років минулого століття, – це збільшення участі жінок в економічному житті країни. Дослідження свідчать про те, що більш активне залучення жінок до роботи, особливо у фінансово-кредитній сфері, сприяє рівному для всіх і більш стабільному економічному зростанню», – акцентував увагу Роберт Бонд, Керівник Проекту USAID« Трансформація фінансового сектора ».

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».