Прорахувалися з маркетингом: через фейкові облікові записи акції PayPal різко впали

  • Юлия
  • 08.02.2022 259

Компанія PayPal повідомляє, що близько 4,5 мільйонів фейкових облікових записів вплинули на вартість акцій.

За даними Bloomberg, фінансовий директор PayPal Джон Рейні, обговорюючи з аналітиками прибуток за четвертий квартал, повідомив, що 4,5 мільйона облікових записів було закрито після того, як програмами стимулювання та винагороди скористалися «зловмисники». Внаслідок чого акції техногіганта впали на 25%.

Представники PayPal у рамках телефонної конференції заявили, що інфляція та збої в ланцюжку постачань вплинули на те, що клієнти з нижчими доходами витрачають менше, а покупки у магазинах збільшуються. Внаслідок чого платіжна компанія відмовилася від своєї мети досягти 750 мільйонів активних облікових записів до 2025 року.

Повідомляється, що компанія PayPal, маючи намір досягти цієї мети, почала пропонувати клієнтам заохочення у розмірі 10 доларів США новим користувачам під час реєстрації у 2021 році.

Проте нещодавно виявила, що зі старту цієї програми було створено багато облікових записів за допомогою ботоферм. Джон Рейні сказав: “Ми регулярно перевіряємо нашу активну базу облікових записів, щоб переконатися, що облікові записи є законними”.

Крім того, він додав, що перевірки особливо важливі під час заохочувальних кампаній, які можуть стати мішенню для зловмисників, які намагаються отримати вигоду з цих пропозицій, навіть не маючи наміру стати законним клієнтом на платформі.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що трудові мігранти перевели в Україну рекордну суму 2021 року.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».