Релокація бізнесу: заявки подали понад 1100 підприємств

  • Юлия
  • 30.03.2022 466

За даними Мінекономіки, від українського бізнесу надійшло 1164 заявки на релокацію до безпечних регіонів України.

Повідомляється, що 1058 з них уже опрацьовано, ще 375 учасників програми перебувають у стадії переїзду.

Наразі 98 підприємств уже перевезено на захід України, повідомила перша віце-прем'єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко у Facebook.

Як відзначила Свириденко, програмою переміщення може скористатися будь-який бізнес, який перебуває у зоні ризику через бойові дії. До речі, йдеться не лише про великі виробництва, а й малі підприємства, де працюють кілька десятків людей.

Щоб перемістити свій бізнес в інший регіон за допомогою державної програми релокації необхідно заповнити заявку.

За словами Свириденка, держава надає підтримку переміщенню та розселенню персоналу, у підборі площ для розміщення виробництва, а також у підборі працівників у місці дислокації після переїзду. З іншого боку, бере він логістичні витрати, надаючи транспорт.

Здебільшого для допомоги бізнесу використовуються потужності Укрзалізниці та Укрпошти. Проте за потреби залучаються субпідрядники, які мають змогу транспортувати вантажі.

Як повідомляє Юлія Свириденко, масштабне переміщення бізнесу на безпечні території допоможе Україні зберегти виробництво, робочі місця та задовольнити попит армії та цивільного населення на низку товарів та послуг, які критично необхідні для перемоги над ворогом.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ зібрав близько 13,1 млрд. гривень для українських військових.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».