Революція цифрових платежів набирає обертів

  • Юлия
  • 30.03.2020 891

Все більше європейських споживачів здійснює покупки онлайн і використовує смартфони для покупки товарів в додатках і магазинах.

При цьому ритейлери впроваджують інновації, пропонуючи різні методи оплати товару, включаючи цифрові та мобільні платежі. За рік електронна комерція в Європі зросла в середньому на 10,2% з 2019 по 2020 рік в порівнянні з роком раніше.

Розвиваються різні цифрові напрямки: так, в 2019 році оплати карткою склали 56,61%, кредитні операції - 23,40% і прямі перекази 18,27%. Європейці активно користувалися безготівковими платежами в 28 державах-членах ЄС.

Держави-члени Євросоюзу користуються загальною правовою базою для платіжних послуг, PSD / PSD2 і платіжних інструментів SEPA SCT і SDD. За даними paymentscardsandmobile, завдяки використанню безконтактних технологій (таких як NFC, HCE NFC, BLE, QR) і використанню смартфонів і планшетів розвиток цифрових платежів призводить до вибухового зростання безготівкових операцій по всій Європі.

Зокрема, експерти відзначають, що провідні європейські банки і фінтех-компанії об’єднують мобільні банківські додатки з безготівковими платежами в додатках, мобільними HCE NFC-платежами за картками, P2P-перекладами. Наприклад, число банків, що пропонують Apple Pay в Великобританії, в період з 2018 по 2019 рік зросла втричі.

Оплата картами сприяє поширенню 3D-Secure 2.0, в той час як все більше постачальників послуг з ініціювання платежів (PISP) ​​пропонують послуги безготівкових цифрових платежів на основі IBAN.

Підписатися на розсилку

Експерти впевнені, що вже до кінця 2020 року аутентифікація клієнтів стане реальністю для всіх європейських банків. Дані дають підстави вважати активне зростання розвитку цифрових платежів в 43 країнах.

Нагадаємо, раніше ми писали про телемедицину в Україні та переваги онлайн-консультацій.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».