Ринок мобільних гаманців в Європі скоро перевищить 100 млрд доларів

  • Юлия
  • 17.04.2020 1013

Останнім часом платіжна індустрія знаходиться на стадії істотної трансформації, все більше людей використовують переваги FinTech.

Глобальний перехід населення до безготівкових розрахунків створив величезний простір для мобільних гаманців в якості нового, більш безпечного і зручного способу здійснення платежів.

Вніс свою частку і спалах COVID-19 – електронні платежі стали ще більш привабливими, ніж зазвичай, оскільки люди побоюються користуватися банкнотами через острах передачі коронавируса.

За даними paymentscardsandmobile з посиланням на Finanso.se, європейський ринок мобільних гаманців в 2020 році досягне 48,1 млрд USD. Тенденції дозволяють передбачити зростання, як мінімум, на 37,3% в річному численні.

Більш того, очікується, що така стрімка тенденція до зростання в наступні роки збережеться, і до 2023 року європейський ринок досягне рівня 111,4 млрд. USD.

Переваги мобільних гаманців очевидні – вони позбавили від необхідності носити з собою готівку, при цьому помітно знижуються шанси на крадіжку або втрату грошей. Дані зручності сприяли вражаючому зростанню мобільних платежів на європейському ринку як в діловому, так і в споживчому сегменті.

Ще 3 роки тому європейський ринок мобільних гаманців оцінювався в 17,4 млрд USD. Протягом 12 місяців вартість зросла майже на 45%, досягнувши 25 млрд доларів. Така ж стрімка тенденція до зростання продовжилася в 2019 році, коли вартість ринку перевищила 35 млрд USD. Як показує статистика, за останні три роки вартість транзакцій на європейському ринку мобільних гаманців зросла на 175%.

Підписатися на розсилку

З 2017 року також ще спостерігалося зростання числа користувачів мобільних гаманців в Європі. Три роки тому цей метод безконтактних платежів використовували 34,5 мільйона європейців. Це число зросло більш, ніж на 50% до 2020 року, досягнувши 51,7 мільйона. Виходячи з тенденцій зростання, очікується, що до 2023 року число користувачів перевищить 63 мільйони.

В середньому європейці витрачають 931 долар за транзакцію, розраховуючись мобільними гаманцями. До 2023 року експерти очікують зростання на 90%, на думку експертів, сума сягне 1 768 доларів.

Нагадаємо, раніше ми писали про картковий фрод в карантин: ТОП головних ознак обману.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».