З липня PayPal братиме комісії за транзакції в Україні

  • Юлия
  • 16.06.2022 494

PayPal продовжить надавати українцям усі послуги в повному обсязі, проте з 30 червня буде повернено платні комісії за трансакції та зняття грошей з акаунта на банківську картку.

Про це в інтерв'ю «Економічній правді» розповів Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Варто також зазначити, що Мінцифри звернулося до PayPal, щоб з'ясувати чи правдива інформація про те, що сервіс планує незабаром вийти з українського ринку, нібито через те, що банківська ліцензія для роботи системи в Україні є тимчасовою.

Тим не менш, у компанії PayPal не підтвердили цю інформацію. Як зазначив Михайло Федоров, зміни стосуються суто комісії. Після 30 червня для українців діятиме звичайна комісія, але компанія продовжує роботу.

Крім цього, міністр нагадав, що на Давоському форумі він зустрівся з CEO PayPal Деном Шульманом. Федоров звернувся до нього з проханням додати можливість використовувати PayPal також для юридичних осіб.

Він резюмував, що плани розвитку продуктів PayPal в Україні є – «Це спільні плани і PayPal, і наші, а не тільки наше бажання».

До речі, платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні у березні 2022 року.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що банки спишуть борги з іпотечного житла, яке було зруйноване.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».