Samsung і Mastercard випустять картку зі сканером відбитка пальця

  • Юлия
  • 09.03.2021 1443

Техногіганти оголосили про співпрацю з метою розробки біометричної картки з вбудованим сканером відбитків пальців.

На думку компаній, таким чином можна підвищити безпеку транзакцій і мінімізувати фізичний контакт користувачів з платіжними терміналами.

Доречі, раніше, в 2017 році, Mastercard представила подібну розробку, яка дозволяє замість введення PIN-коду на терміналі просто прикласти палець до сканера відбитків на своїй картці.

За даними Samsung, в останній розробці буде використовуватися повністю новий набір мікросхем від Samsung System LSI Business. Однак в будь-які технічні подробиці компанія поки не вдається.

Передбачається, що використання відбитка пальця в якості способу підтвердження транзакції дозволить не тільки підвищити безпеку, але також виключить необхідність торкатися платіжного терміналу.

Таким чином, ніхто зі сторонніх не підгляне PIN-код, а в умовах короновірусу особливо важливо мінімізувати фізичний контакт користувача з терміналом, пише 4pda.ru.

Крім того, вказується, що карта Samsung буде сумісна з будь-яким терміналом, оснащеним касовим апаратом (POS) або чіпом Mastercard.

Попередньо відомо, що до кінця поточного року перші біометричні картки Samsung будуть випущені в Південній Кореї. Про появу продукту в інших регіонах поки нічого не повідомляється.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що пандемія коронавируса підштовхує світ до емісії ключових світових валют.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».