Samsung планує тестувати цифрову валюту на своїх смартфонах

  • Юлия
  • 06.08.2021 2719

Компанія Samsung Electronics об'єднала зусилля з Bank of Korea (Банком Кореї) для участі в пілотній програмі цифрової валюти, запущеної в кінці минулого місяця.

Компанія вирішила брати участь в проекті по створенню пілотної платформи для цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Повідомляється, що фактично Samsung буде тестувати цифрову валюту центрального банку (central bank digital currency) і зручність системи на основі блокчейна на своїх смартфонах Galaxy.

За попередніми даними, одна з основних ідей полягає в тому, щоб перевірити можливість здійснення мобільних платежів в умовах відсутності інтернету з використанням цифрової валюти.

Крім того, дві технологічних філії Samsung Group і консорціум Kakao запустять пілотну програму, яка спрямована на випуск і розповсюдження CBDC, перевірку грошових переказів та переказів між країнами, а також моніторинг того, як це в кінцевому підсумку працює у віртуальних середовищах, пише finance.

Представники Samsung і BOK відзначають, що проект заснований на перевагах CBDC, які включають більш ефективні і просунуті системи платежів і фінансову доступність.

За даними техногіганта, деяку роль в програмі зіграє IT-підрозділ компанії Samsung SDS. Його філія, Escor, буде займатися процедурами експериментів з цифровою валютою.

Центральні банки в розвинених країнах виявляють великий інтерес до розвитку CBDC, при цьому китайський цифрової юань (E-CNY) знаходиться найближче до того, щоб показати видимі результати.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що колекторським компаніям дали час на реєстрацію до 13 серпня.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».