Samsung випустить банківську картку без персональних даних

  • Юлия
  • 29.05.2020 886

Спільно з технологічною компанією SoFi компанія Samsung планує випустити власну дебетову картку Samsung Money.

За попередніми даними, картку, на якій не буде персональних даних, представлять вже цього літа.

Відомо, що картка буде оснащена технологією безконтактної оплати і передбачає послугу кешбеку.

Власники зможуть управляти карткою за допомогою програми Samsung Pay, де буде можливість не тільки подивитися баланс, але і заблокувати, а також подивитися історію покупок.

За даними компанії, Samsung Money не обкладатиметься комісіями і іншими зборами за обслуговування, пише finance з посиланням на The Verge. Для того, щоб забезпечити клієнтам безпеку особистих даних, на фізичній картці будуть відсутні номери, дати випуску, CVV-код і підпис власника, що передбачено стандартними банківськими картками.

Повідомляється, що в перший час картка буде доступна тільки жителям США, а пізніше – жителям інших країн. Але дати запуску за межами США поки не анонсуються.

Для довідки: компанія SoFi, спільно з якою Samsung запустить картку, займається програмами для обліку фінансів.

Підписатися на розсилку

Варто зазначити, що на сьогоднішній день Samsung не єдина технологічна компанія, яка має в своєму розпорядженні банківські картки. Раніше картки вже випускала Apple – титанову картку. Крім того, над розробкою банківської картки працює Google, планується, що вона буде інтегрована в Google Pay.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що експерти підрахували, як швидко відновиться бізнес України.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».