Samsung випустить мультиаккаунтну картку Pay Card

  • Юлия
  • 19.08.2020 947

Гігант електроніки та цифрових технологій Samsung анонсував нове рішення для власників кількох банківських карток.

Зокрема, компанія планує запуск цифрової мультиаккаунтної картки Samsung Pay Card.

Відзначається, що користувачі зможуть отримати до неї доступ через смартфони і смарт-годинники Samsung. Платформа об'єднує кредитні та дебетові картки від декількох банків.

Дане рішення дозволить власникам кількох банківських карток більш ефективно управляти своїми фінансами зі смартфонів. Компанія Samsung об’єднала зусилля з міжнародною платіжною системою Mastercard і компанією Curve для запуску універсальної цифрової картки. Технологія компанії Curve використовується для функціонування Pay Card, повідомляє minfin з посиланням на psm7.com.

На думку представників Samsung, однієї з найбільш затребуваних стане функція «Повернутися в часі», яка дасть можливість перенесення транзакції з однієї картки на іншу вже після фактичного здійснення платежу.

Варто нагадати, що ще навесні гігант електроніки оголосив запуск нового інструменту з управління банківськими картками.

Зокрема, в травні Samsung анонсувала фізичну дебетову картку Samsung Money з підтримкою безконтактної оплати і функцією кешбека. Картка вийшла в світ у партнерстві з технологічною компанією SoFi. Компанія розробляє програми для обліку фінансів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Mercedes планує додати в автомобіль біометричні платежі.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».