Скоро з’явиться банківська картка Google

  • Юлия
  • 21.04.2020 838

Компанія Google працює над випуском власної банківської картки, яка буде інтегрована в електронний гаманець Google Pay.

На сьогоднішній день про новинку відомо небагато. За даними TechCrunch з посиланням на джерела, віртуальна і фізична картка матимуть свої реквізити.
Виходячи з наявних скриншотів майбутньої картки, її планують випускати спільно з банками Stanford Federal Credit Union і Citi.

Крім цього, відомо, що картка буде мати високий рівень безпеки за рахунок нових функцій. У разі втрати фізичної картки власник зможе самостійно її заблокувати і при цьому продовжити користуватися віртуальною.

Крім того, при необхідності буде можливість згенерувати новий номер віртуальної картки, якщо старий потрапив в руки шахраїв.

Однак компанія поки не афішує інформацію про картку і утримується від коментарів з приводу термінів реалізації проекту. Проте, в Google інформацію про розробку не спростовують і повідомили, що «вивчають можливості співпраці з банками США». Серед яких головні партнери – Citi і Stanford Federal Credit Union.

Джерела видання відзначають, що таким чином компанія планує конкурувати з Apple і раніше випущеної кредиткою Apple Card. Нагадаємо, в минулому році Apple почала випускати віртуальні банківські картки, розроблені спільно з Goldman Sachs. Однак користуватися ними можуть поки тільки мешканці США.

Підписатися на розсилку

Отримати картку досить просто – достатньо зареєструватися за допомогою смартфона в Apple Wallet і додати картку. Практично відразу нею можна буде користуватися в пунктах, де інтегрований платіжний метод Apple Pay.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ринок мобільних гаманців в Європі скоро перевищить 100 млрд доларів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».