Скоро в Україні з’явиться як мінімум три необанка

  • Юлия
  • 19.08.2021 2632

В Україні готується запуск цифрового банку однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Крім цього, один з співзасновників monobank Олег Горохівський написав в Facebook про те, що в Україні до запуску готується мінімум три проекти, схожих на monobank.

За даними Горохівського, кожен новий гравець тепер відкриває карти клієнтам без відвідування відділення банку, всі дають винагороду за рекомендацією, у всіх на картах є програми лояльності, всі намагаються робити якісний дизайн і інтерфейс.

Це, на думку фахівця, підвищує якість продуктів на фінтех-ринку України в цілому. І виграють від цієї конкуренції, в першу чергу, клієнти.

Так, недавно був анонсований запуск необанка від Fozzy Group, на даний момент він знаходиться на стадії тестування. Розробкою софта займається IT-підрозділ банку «Схід», який також належить Fozzy Group.

На сайті необанка зазначено, що користувачі мають можливість отримати кредитний ліміт до 100 тис. гривень і пільговий період до 62 днів. Як і в інших необанках умови отримання карти прості – необхідно встановити додаток і завантажити документи. Потім карту можна отримати в поштовому відділенні служби Justin, яка також входить в Fozzy Group.

Користувачам пропонуються різні бонуси за користування карткою – ними можна розрахуватися в магазинах цієї ж групи, включаючи «Сільпо». Крім того, в мережі супермаркетів «Сільпо» можна поповнити картку без комісії.

За даними Олега Горохівського, на даний момент в Україні готується до виходу ще мінімум три проекти, схожих на monobank. «Я знаю, що саме ми надихнули їх спробувати свої сили в фінтеху і зробити якісний продукт», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Mastercard виведе з обігу картки з магнітною смугою.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».