Прагнення до оцифрування прискорить розвиток fintech після Covid-19

  • Юлия
  • 02.04.2020 904

За прогнозами експертів, після закінчення карантину значне процвітання очікує фінтех-компанії, кредитні і страхові організації.

На даний момент fintech-сектор переживає кризові наслідки коронавируса Covid-19, але звіт VC Finch Capital показує, що в кінцевому підсумку криза може принести чималу користь галузі з огляду на повальне прагнення до оцифрування інформації.

Пандемія коронавируса в тій чи іншій мірі вплинула практично на всі частини економіки, особливо на fintech і ecommerce, де багато компаній змушені були звільнити співробітників, закрити магазини і понесли суттєві збитки.

Зокрема, Finch Capital відзначає, що fintech-компаніям доведеться пережити кризову ситуацію як мінімум до третього кварталу. Потім сферу очікує період відновлення від 12 до 18 місяців, пише finextra.

Однак тих, хто втримається, очікують багатообіцяючі перспективи. Оскільки з огляду на карантин, спрямований на протидію Covid-19, суспільство переосмислює підхід до обробки інформації і переходить на нову – цифрову норму для фінансових послуг.

Дане прискорення призведе до більшої конкуренції та битві за онлайн-клієнтів, прогнозує Finch. Також очікується, що фінансові установи не обмежаться внутрішніми варіантами цифрової трансформації, а звернуться до технологічних компаній.

Досить великими переможцями стануть платформи споживчого кредитування та кредитування малого і середнього бізнесу. Також підйом чекає фірми, які працюють над оцифруванням в секторах страхування життя і іпотеки, де домінують особисті контакти.

Підписатися на розсилку

Зросте цінність технології цифрової ідентифікації, так як потреби клієнтів все частіше задовольняються в Інтернеті.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ вводить комерційну модель використання BankID.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».