Telegram вбудовує функцію збору платежів в чатах та каналах

  • Юлия
  • 29.04.2021 2634

Один з найпопулярніших в Україні мессенджерів вбудовує нову функцію - збір платежів за допомогою стандартних засобів мессенджера.

Telegram завжди виділявся зручністю на фоні конкурентів. А в останньому оновленні мессенджер додав «фішку», яка перенесе його на новий рівень в плані зручності і функціональності.

Нововведення, пов'язане з оплатою, очікували вже давно. Як пише finance з посиланням на ITsider, Telegram дозволив збирати платежі власникам всіх публічних каналів і групових чатів.

Повідомляється, що функція проста, зручна і доступна будь-яким групам і чатам. Відповідно, тепер в месенджері можна буде оплачувати послуги, товари, використовуючи тільки мессенджер.

Важливо, що розробники Telegram не стали вводити комісію за платежі всередині мессенджера. Тому якщо один користувач відправить іншому певну суму – вона дійде цілком.

Доречі, сервіс приділив велику увагу безпеці. Слід звернути увагу, що банківські дані користувачів не будуть зберігатися на серверах Telegram. Це в повній мірі забезпечить їх безпеку, так як навіть у разі злому ніхто не буде мати до них доступу.

Повідомляється, що платіжна функція в Telegram вже доступна на смартфонах, планшетах і комп’ютерах, що працюють під управлінням операційних систем Android, iOS, macOS, Windows і Linux.

Більш того, новинка дозволяє залишати чайові при оплаті різних послуг і товарів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що майже 80% споживачів після карантину збережуть звичку купувати онлайн.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».