Тренди е-commerce: звички онлайн-покупців в 2020

  • Юлия
  • 19.06.2020 1004

Українці все більше віддають перевагу купівлі товарів «на ходу», перебуваючи в транспорті.

За даними дослідження Factum Group Ukraine і сайту OLX, українці найчастіше користуються для покупки товарів мобільними додатками (62%), комбінують ПК і смартфони 58% покупців, а 49% вважають за краще купувати тільки з комп'ютера.

З урахуванням того, що інтернет покупцям доступний практично скрізь, здійснювати покупки можна звідки завгодно. Так, 17% купують товари в транспорті, 43% - на роботі. Також наголошується, що 94% зручно купувати товари онлайн з дому.

Цієї весни серед українців був попит на одяг (116 000 замовлень), комп’ютерну техніку (59 500 замовлень) і телефони (52 000). Також досить затребуваним виявилося спорядження для спорту і відпочинку – 47 500 покупок, пише rau з посиланням на дослідження Factum Group Ukraine.

А продавали більше дитячий і дорослий одяг, а також автозапчастини. Також 44% відвідувачів набували як нові товари, так і б/у.

Продають товари, як правило, використовуючи ПК (58%) і ноутбуки (52%), а зрідка користуються мобільним додатком для публікації оголошень 47%.

Що стосується часу замовлень, найбільш «продуктивною» виявилася середа – в цей день відбувається в середньому 16% покупок, а найменше замовлень відбувається в неділю – в середньому 12%.

Кращим способом зв’язку, як і раніше залишається телефон, найчастіше замовлення здійснюється по телефону і його ж вважають і основним каналом спілкування.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про еквайринг-рішеннях для бізнесу: як підібрати платіжні інструменти.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».