Twitter планує тестувати функцію донатів

  • Юлия
  • 11.05.2021 2508

Введення донатів або «чайових» компанія анонсувала на своїй сторінці 6 травня.

За даними Twitter планується тестування нової функції Tip Jar, за допомогою якої можна підтримати фінансово творців контенту в Twitter.

Відзначається, що Tip Jar дозволить користувачам безпосередньо відправляти кошти в мобільному додатку соцмережі на iOS і Android улюбленим авторам.

Повідомляється, що для відправки донатів достатньо буде натиснути на іконку у вигляді доларової банкноти поряд з користувачем, якому адресовані чайові.

У свою чергу, якщо користувачі не бажають приймати пожертвування, вони можуть відключити функцію Tip Jar для свого облікового запису.

За попередніми даними, функція підтримує кілька варіантів оплати, серед яких PayPal, Patreon, Venmo, Cash App та Bandcamp, повідомляє The Verge. Крім того, користувачі Android зможуть відправляти гроші в Spaces – аналогу Clubhouse в Twitter.

Разом з тим, пожертвування на початковому етапі будуть доступні лише деяким групам осіб – це блогери, автори, журналісти, експерти та некомерційні організації. Також повідомляється, що функція спочатку буде доступна тільки англомовним користувачам Twitter.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що частка NPL в банках вперше зменшилася до рівня нижче 40%.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».