Україна – в топ-10 країн за зростанням доходів від електронної комерції

  • Юлия
  • 20.01.2021 755

За весь час пандемії Україна продовжує демонструвати значне зростання доходів від e-commerce.

Про це повідомляється в звіті Payoneer's Global Seller Index за II і III квартали 2020 року.

Україна займає шосту позицію, залишивши позаду Ізраїль, В'єтнам, Індію і Японію. Однак, все ж поступається Китаю, США, Південної Кореї, Гонконгу і Великобританії.

Згідно з дослідженням, кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів у всьому світі збільшилася на 37%. У січні 2020 року їх було 16 млрд, в червні - 22 млрд.

Що стосується другого кварталу 2020 року, обсяги продажів по всьому світу збільшилися на 81% в річному численні. Це майже в три рази перевищує зростання в II кварталі 2019 року.

Відзначається, що в третьому кварталі 2020 року спостерігалося зростання на 81% в річному численні. Для порівняння, в 3 кварталі 2019 року – 36%.

Згідно з прогнозами аналітиків Payoneer, наступний квартал стане рекордним з точки зору світових обсягів продажів.

Доречі, раніше в дослідженнях лондонської компанії Euromonitor International говорилося про те, що Україна стала лідером по зростанню e-commerce в Східній Європі.

Зокрема, частка онлайн-торгівлі в Східній Європі в 2020 році зросла до 10% від загального обсягу роздрібних продажів, а найбільше зростання e-commerce було зафіксоване в Україні – до 8% від загального обсягу роздрібних продажів в країні.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українці можуть міняти долари в терміналах самообслуговування.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».