Українцям у ЄС став доступний Revolut за спрощеними правилами

  • Юлия
  • 15.03.2022 642

За даними офіційного блогу Revolut, глобальна фінансова програма Revolut надає доступ до платіжних послуг для всіх осіб, які були змушені виїхати з України через російське вторгнення.

Зокрема, повідомляється, що компанія спростила багато вимог, необхідних створення аккаунта.

Крім того, фінтех-гігант також відмовився від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку.

Крім того, Revolut надав можливість отримати доступ до своїх грошей, пов'язавши програму з українським банківським рахунком.

Повідомляється, що обмеження на переказ коштів з рахунку Revolut на інший рахунок становить 1,500 євро на день.

Таким чином, друзі та рідні, які вже перебувають у Європі, також зможуть швидко та надійно переказувати гроші. Ліміти на користування рахунком встановлені згідно з обмеженнями стандартного плану Revolut, пояснюють у блозі компанії.

Зокрема, для біженців діятимуть спрощені вимоги. Таким чином, для відкриття рахунку електронних грошей в ЄС, зазвичай, потрібне підтвердження права на проживання в Європі. Проте компанія спростила цю вимогу, щоб якомога більше українців могли створити обліковий запис для доступу до своїх коштів.

Нагадаємо, в мобільному додатку Revolut користувач отримує віртуальну банківську карту, якою зручно користуватися будь-де у світі. Користувачі можуть платити з картки у локальній валюті країни, де є користувач. Також можна знімати необхідну готівку. Повідомляється, що при цьому відсотки на конвертацію валюти низькі.

Крім того, буде доступно низку інших функцій. А саме: миттєві перекази грошей між картками, аналітика видатків, перекази грошей за кордон.

Повідомляється, що для того, щоб відкрити рахунок, необхідно завантажити мобільний додаток Revolut до App Store або Google Play Store. Потім потрібно натиснути “Sign up” і ввести номер телефону. Це може бути номер будь-якої країни, головне, щоб ви могли отримати SMS-повідомлення на цей номер. Потім необхідно вибрати країну, в якій ви знаходитесь, наприклад, Польща, у розділі «Country of residence».

І потім запровадити свою поточну адресу за межами України. Це може бути адреса вашого житла/притулку та інші особисті дані. Після чого необхідно вибрати та завантажити фотографії українського паспорта* або ID-картки для підтвердження особи.

Повідомляється, що громадянам інших країн, які прибули з України, необхідно завантажити паспорт та українську візу/вид на постійне проживання.

Зазначається, що програма Revolut доступна англійською та іншими європейськими мовами. Найближчим часом компанія планує додати й українську мову.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на період воєнного стану НБУ скасував тарифи на BankID.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».