Українці можуть обміняти гривні на євро у Словаччині на пільгових умовах

  • Юлия
  • 24.03.2022 667

За даними банку Tatra Banka у Словаччині, біженцям із України у Словаччині допоможуть обмінювати гривні на євро.

Зокрема, про це повідомляється на сайті банку Tatra Banka. Повідомляється, що українці зможуть обміняти гривні на євро у розмірі до 250 євро на одну особу на день.

Так, щоб поміняти гривні на євро, вимушеним переселенцям з України знадобиться паспорт – громадянина України чи закордонний.

Для цього необхідно звернутися до відділення Tatra Banka, який надає цю послугу, з понеділка по п'ятницю.

Крім того, на сайті банку зазначається, що їхні банкомати знаходяться у прикордонній зоні, а зняття коштів із банкоматів Tatra Banka – безкоштовно.

Повідомляється, що у цьому регіоні банк намагається залучити україномовний персонал для того, щоб біженці не мали перешкод із отриманням послуг. Крім того, Tatra Banka також не братиме комісію за перекази в Україну.

Варто нагадати, що з 23-24 березня українці в Польщі зможуть обмінювати свою готівкову гривню на злотих також за пільговими умовами.

Підписатися на розсилку

Зокрема, у Польщі обмінювати можна буде банкноти номіналом 100, 200, 500 та 1 000 гривень, загалом — до 10 000 гривень на одну особу в установах PKO BP — найбільшого банку Польщі.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».