Українці купують в онлайн-супермаркетах частіше, ніж у фізичних магазинах

  • Юлия
  • 07.06.2021 2637

У зв'язку з пандемією зросла актуальність доставки продуктів з онлайн-супермаркетів.

Як правило, онлайн-покупки роблять жінки, говориться в дослідженні, проведеному сервісом Zakaz.ua в травні серед майже тисячі респондентів по всій країні.

Отже, опитування показує, що на сьогоднішній день серед покупців онлайн-супермаркетів - близько 76% представниць прекрасної статі.

У дослідженні також йдеться про те, що найбільшою популярністю користується доставка продуктів – як правило, цією послугою користуються користувачі у віці 25 – 44 роки.

Тим не менш, не сильно відстає і більш старше покоління – близько 15% клієнтів складають люди у віці 45-54 років і близько 9% припадає на користувачів 55-64 років.

Як правило, продукти замовляють домогосподарки, офісні працівники в різних сферах, мами з дітьми і пенсіонери, йдеться в дослідженні.

Перевага онлайн-режиму більшість опитаних пояснюють, в першу чергу, пандемією Covid-19. Близько 64% ​​українців вибирають замовлення продуктів додому через фактор безпеки. Друга поширена причина – економія часу і сил, що дозволяє витрачати їх на більш корисні речі. Доставка дозволяє споживачам забути про стояння в чергах і важкі пакети. Тому замовлення онлайн найчастіше значно більших обсягів, ніж при поході в фізичний магазин.

Повідомляється, що українці досить регулярно здійснюють онлайн-замовлення продуктів: купують продукти онлайн один-два рази на місяць 41% користувачів, а три і більше разів – 35%.

Як правило, під час онлайн-шопінгу в продуктових супермаркетах середній чек вище, ніж в офлайні. Зокрема, близько 45% клієнтів сервісу витрачають за одне замовлення 1000-2000 грн, суми 2000-3000 грн за замовлення витрачають 25% опитаних, 500-1000 грн – 19% опитаних споживачів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Інтерпол заморозив понад 1600 банківських рахунків кібершахраїв.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».