Українці зможуть знімати готівку в магазинах, які використовують РРО

  • Юлия
  • 18.05.2020 821

Уже в серпні українці зможуть зняти готівку на касі супермаркету і в інших торгових точках, де застосовується РРО.

Національний банк регламентував порядок проведення та обліку операцій з переведення в готівку грошових коштів.

Так, відповідно до нових норм, власники банківських карток зможуть отримувати готівку вже з 1 серпня, повідомляє Нацбанк.

Дана послуга буде доступна всюди, де використовуються реєстратори розрахункових операцій – будь то підприємства торгівлі, послуг або громадського харчування.

За даними експертів НБУ, подібні послуги сприяють детінізації економіки, розвитку безготівкового сегмента і в цілому фінансовій інклюзії населення.

Що стосується суб’єктів господарської діяльності, вони зможуть видавати чеки не тільки в паперовому, а й електронному вигляді. Постанова про це вступає в силу 25 травня.

Більш того, НБУ розширив можливості для бізнесу в проведенні операцій з переказу грошових коштів в гривні через НФУ, які отримали ліцензію Нацбанку на здійснення таких операцій.

Варто зазначити, що застосування РРО в обов’язковому порядку для валютно-обмінних операцій в Україні було також відкладено до серпня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні з’явився електронний реєстр ліцензій на гривневі перекази.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».