Ukrainian Fintech Hub долучився до ВАФК

  • Юлия
  • 14.04.2021 3227

До Всеукраїнської асоціації фінансових компаній приєднався новий учасник - профільний фінтех-канал Ukrainian Fintech Hub.

Будучи ексклюзивним медіа-партнером, UFH і ВАФК об'єднаються для розвитку Фінтех-ринку, організації тематичних заходів, відкритого спілкування експертів.

Мета співпраці - спільними зусиллями створювати всі умови, щоб учасники ринку фінансових технологій мали можливість більш ефективно обговорювати найбільш актуальні питання у розвитку галузі.

В рамках співпраці з ВАФК  планується спільно висвітлювати всі події, які відбуваються на фінтех-ринку, а також піднімати актуальні питання і висвітлювати їх в інтерв’ю. Це дозволить доповнити можливості і цілі один одного, спільно працюючи на благо розвитку фінтеху в Україні.

“Мета фінтех-каналу – досягти умов, щоб ринок мав повний доступ до інформації про останні тренди, особливо регулятивних нормах. Ми впевнені, що партнерство з асоціацією, яка має постійний відкритий діалог з НБУ, допоможе нам в новому форматі ділитися важливою інформацією з усіма гравцями “, – зазначила керівниця Ukrainian Fintech Hub Лідія Єременко.

У свою чергу мета ВАФК – всебічно сприяти побудові стабільного ринку, вирішення завдань і проблем фінансових установ з метою досягнення балансу інтересів бізнесу, Регулятора і споживачів. Ключовим для цього є формування чіткого законодавчого поля для розвитку фінансових компаній.

Президент ВАФК Алла Сав’юк підкреслює: “Впевнена в продуктивному партнерстві з UFH, так як нас об’єднує мета розвитку прозорого високоефективного ринку фінансових послуг. Саме для цього важливим є постійний діалог бізнес-спільноти з усіма стейкхолдерами. Ми готові відкрито обговорювати всі новації регулювання і пропонувати конструктивні способи поліпшення ситуації на ринку “.

Варто відзначити, що Ukrainian Fintech Hub був заснований PSP Platon в 2020 році. Сервіс Platon, який зараз обслуговує понад 1000 клієнтів, є лідером в постачанні платіжних послуг в мікрофінансовому секторі України, а це більше 60% ринку PDL.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».