Українські мігранти почали надсилати більше грошей на батьківщину з Польщі

  • Юлия
  • 19.11.2021 1869

Українці, які працюють у Польщі, збільшили грошові перекази у другому кварталі 2021 року.

Зазначається, що загальна сума переказів становить 1,34 млрд. доларів. Це більше на 0,36 млрд доларів, ніж за аналогічний період 2020 року.

Тоді сума переказів становила 0,97 млрд доларів.

Як повідомляє агентство з працевлаштування Gremi Personal, загалом трансфери від українців склали 82,5% від суми переказів усіх мігрантів, які працюють у Польщі.

Зазначається, що зростання відбулося внаслідок збільшення переказів від мігрантів, які приїхали працювати до Польщі на короткий термін – до 3 місяців.

Зокрема, у другому кварталі 2020 року розпочалася пандемія, а також запроваджено обмеження з перетином українсько-польського кордону. Водночас багато українців у паніці поверталися на батьківщину.

Проте згодом Польща послабила обмеження, міграційний рух значно пожвавився і українці приїжджають на роботу до Польщі, незважаючи на карантин. Про це розповів гендиректор компанії Gremi Personal Томаш Богдевич.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, на що найчастіше українці скаржаться у Нацбанк.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».