Українські онлайн-магазини подвоїли свій виторг на міжнародних майданчиках

  • Юлия
  • 31.01.2022 200

Українські онлайн-магазини широко представлені не лише на вітчизняних, а й на багатьох міжнародних маркетплейсах, включаючи Amazon, eBay та etsy, пише psm7.

З III кварталу 2019 року до III кварталу 2021-го середній дохід українських онлайн-продавців збільшився на 25%, повідомляється в дослідженні компанії Payoneer.

Повідомляється, що найбільший обсяг прибутку в міжнародній онлайн-торгівлі наразі отримують продавці зі Львова. На другому місці – київські та одеські торговці, які повідомляють про заробітки у розмірі 10 000 USD на місяць.

Зокрема, ecommerce зараз залишається досить прибутковою сферою. Певною мірою цьому сприяла пандемія. Тоді покупці та потенційні клієнти втратили можливість відвідувати магазини та почали, таким чином, суттєво більше замовляти в інтернеті.

Так, за підсумками липня-вересня 2021 року середній показник прибутку досяг 9860 USD, або 3290 USD на місяць.

Повідомляється, що серед українських торговців лідирують підприємства зі Львова. За три квартали їхній дохід становив приблизно 13 390 USD. Онлайн-магазини з Києва та Одеси за цей же період заробили 12 550 USD та 10 940 USD відповідно.

Замикають п’ятірку лідерів харківські торговці з показником 8550 USD і дніпровські – 8320 USD.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Mastercard досліджує расову упередженість під час прийняття кредитних рішень.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».