Українські підприємці почали тестувати РРО

  • Юлия
  • 07.02.2020 821

Близько 3 тисяч українських користувачів взяли участь у тестуванні додатку РРО «Прросто».

За даними Державної податкової служби, підприємці тестують додаток програмного реєстратора розрахункових операцій безкоштовно.

На сьогоднішній день додаток, створений фіскальною службою спільно з BRDO, є на iOS і Android в онлайн режимі. Повідомляється, що в тестуванні державного додатку можуть взяти всі бажаючі підприємці, досить просто зареєструватися.

Після тестування ДПС збере всі пропозиції і зауваження, щоб випустити більш досконалу оновлену версію.

Варто нагадати, що в жовтні 2019 року в Україні був підписаний закон №1073. Закон кардинально поміняв правила гри для фізосіб-підприємців. Так, тепер бізнес в обов’язковому порядку повинен використовувати РРО, хоча раніше підприємці могли цього не робити.

Так, незалежно від обороту, з 1 січня 2021 року всі інтернет-продавці будуть зобов’язані видавати споживачам фіскальний чек. А ті інтернет-підприємці, чий річний оборот не перевищує 1 млн грн – з жовтня 2020 року. При цьому в перехідний період підприємець, чий дохід перевищив 1 млн грн, повинен почати користуватися РРО в наступний календарний період.

Нагадаємо, раніше ми писали про шахрайство з PayPal: користувачів обманюють по email.

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».