Українські підприємці взяли 1391 кредит за програмою 5-7-9%

  • Юлия
  • 13.04.2022 542

У рамках держпрограми українські підприємства отримали кредити на загальну суму 3,95 млрд. гривень. Підприємства отримали 1391 кредит у період з 21 лютого до 11 квітня 2022 року, повідомляє Мінфін.

Повідомляється, що з моменту старту програми представники мікро, малого та середнього підприємництва отримали 36 213 кредитів на загальну суму 93,6 млрд гривень від уповноважених банків.

Одним із пріоритетів Мінфіну в умовах дії воєнного стану залишається підтримка розвитку бізнесу, яка здійснюється, в тому числі завдяки ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським програмі «Доступні кредити 5-7-9%».

Таким чином, у березні Уряд зробив ряд змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» для підтримки сільгосп товаровиробників з метою забезпечення посівної кампанії. Крім того, внесено зміни для підтримки та активізації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану.

Зокрема, цими змінами передбачено суттєві спрощення для кредитування, у тому числі можливість отримання пільгових кредитів під 0% річних із гарантією від Уряду України на рівні 80%.

Міністерство фінансів закликає банківські установи та представників бізнесу активно долучатися до реалізації нововведень. Ця програма реалізується Фондом розвитку підприємництва.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як працює безкоштовна платформа для допомоги у релокації бізнесу в Україні.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».