Українські товари звільнили від усіх митних зборів у Канаді

  • Юлия
  • 09.05.2022 323

Повідомляється, що всі митні збори на українські товари Канада скасовує на 12 місяців.

За даними міністра економіки Юлії Свириденко, про це оголосив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо після зустрічі із президентом Володимиром Зеленським.

Раніше всі митні збори та обмеження на український експорт, який входить до списку угоди про вільну торгівлю, скасувала Великобританія.

Крім того, такі самі пільги планують затвердити і в країнах ЄС. Тому міністр вважає, що рішення Канади є гарним продовженням ініціативи, що підтверджує зацікавленість розвинених держав залучати українську економіку до власних промислових та торгових ланцюжків.

За даними Свириденка, напередодні цієї зустрічі прем’єр-міністр та президент також обговорили з міністром міжнародної торгівлі Мері Енджі весь комплекс заходів економічного співробітництва, які мають намір втілити.

Зазначається, що запропонований захід набуде чинності після затвердження та реєстрації відповідного рішення уряду. Після цього Агентство прикордонних послуг Канади випустить митне повідомлення з детальним описом того, як імпортери можуть користуватися цим рішенням.

На даний момент більшість товарів з України ввозяться до Канади безмитно відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною (CUFTA), повідомляє Міністерство фінансів Канади. Тим не менш, деякі мита, як і раніше, застосовуються до певних товарів.

Варто зазначити, що український експорт до Канади в середньому становив 170,8 млн. канадських доларів на рік з 2019 до 2021 року. У той же час Канада збирала з цих товарів близько 2,6 млн. канадських доларів мит.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що бізнесу полегшили отримання дозволів та ліцензій через Дію.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».