Український бізнес отримає кредити під 0% та мінімум регуляцій на час війни

  • Юлия
  • 21.03.2022 302

На період війни український бізнес отримає можливість кредитуватись під 0%.

Крім того, регулятивні документи для бізнесу на цей період будуть максимально скорочені.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні. Він повідомив, що уряд вже підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців на базі існуючої програми «5-7-9%».

Повідомляється, що уряд створює нову можливість. Зокрема, будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану плюс один місяць після війни.

Зокрема, за словами президента, після закінчення цього періоду діятиме мінімальна ставка 5%. Зазначається, що загальний обсяг цього кредиту може бути до 60 млн. грн. Гранична сума досить висока, щоб було ширше коло тих бізнесів, які можуть користуватися цією програмою.

Крім того, 18 березня президент анонсував голосування Кабінету міністрів за «масштабне скорочення регулювань». На даний момент із понад 600 дозволів та ліцензій для бізнесу залишаться обов’язковими близько 20.

Повідомляється, що це ті регулятивні документи, які просто неможливо скасувати. Уточнюється, що для більшості бізнесів працюватиме декларативний принцип: «оголосив про початок діяльності і вільно працюєш».

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні офіційно запрацювала платіжна система PayPal.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».