Український хакер зламував акаунти клієнтів іноземних банків

  • Юлия
  • 20.05.2020 819

Затримано молодого українського хакера, який викрадав кошти з рахунків клієнтів іноземних банків, а потім конвертував кошти в криптовалюту.

Український шахрай був затриманий співробітниками кіберполіції Львівської області.

Молодий чоловік викрадав кошти з іноземних рахунків, використовуючи власноруч створене шкідливе програмне забезпечення.

Отримавши доступ до грошових коштів, хакер виводив їх за допомогою електронних гаманців і криптовалюти.

Співробітники кіберполіції з’ясували, що до зникнення коштів з рахунків причетний 22-річний українець. Створене ним програмне забезпечення дозволяло втручатися в роботу автоматизованих систем іноземних банків.

За попередніми даними, шахрай використовував спеціально створене для таких цілей шкідливе ПО, за допомогою якого проводив брутфорс-атаки по підбору паролів, несанкціоновано втручаючись в роботу автоматизованих систем іноземних банків.

За даними кіберполіції, за місцем проживання фігуранта і в транспортних засобах, що належать йому, проведені обшуки. В ході обшуку вилучено картки пам’яті, вилучено комп’ютерну техніку, телефони, банківські картки та готівку.

За фактом несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 361УК. Затриманому загрожує до шести років позбавлення волі.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українці частіше купують товари першої необхідності в мережі.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».