Українським користувачам браузера Opera буде доступний кешбек-сервіс Dify

  • Юлия
  • 16.11.2021 1968

За даними браузера Opera, незабаром в Україні буде запущено кешбек-сервіс у браузері Dify, для якого не потрібно встановлювати спеціальне розширення.

Наразі відомо, що сервіс пропонує користувачам кешбек зі ставкою до 30%.

Повідомляється, що до сервісу вже підключено понад 200 партнерів, серед яких Алло, Eva, Moyo, Ebay, Stylus, Будинок іграшок, Ашан тощо.
У повідомленні компанії йдеться, що отримання грошей (кешбеку) відбуватиметься протягом 30 днів. Найближчим часом на сайті буде представлена вся інформація щодо виплат коштів.

Компанія заявляє, що в Україні зростає популярність сервісів кешбеку, а отже, цільова аудиторія Dify активно користується цифровими технологіями. Таким чином, Україна була обрана як одна з перших країн, де з’явиться Dify.

Сервіс стартує з Іспанії, Польщі та України, а незабаром з’явиться і в інших країнах.

Відомо, що кешбек-сервіс працює прямо з браузера, а розмір відшкодування при купівлі за його допомогою в українських магазинах сягає 30%, хоча більшість ставок коливається від 1% до 11%.

Повідомляється, що для того, щоб почати користуватися сервісом, потрібно:

– Зареєструватися в самому сервісі. Для реєстрації можна використовувати свій обліковий запис Google або Opera;

– увімкнути у налаштуваннях Dify, якщо розширення не було увімкнено. До речі, скористатися сервісом можна навіть без браузера Opera, сервіс Dify можна поставити як розширення іншого браузера;

– при відвідуванні сайтів магазинів-партнерів значок сервісу загорятиметься зеленим — це означає, що накопичення кешбеку активоване;

– гроші можна буде вивести на свою банківську картку після накопичення суми понад 250 грн.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українська банківська система може мати справу з дефіцитом терміналів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».