UPC: українці в кілька разів частіше стали оплачувати послуги кур’єрів карткою

  • Юлия
  • 19.10.2021 2452

За даними Українського процесингового центру (UPC), в 3 кварталі поточного року українці сплатили за послуги кур'єрів за допомогою платіжних карток на суму в 4,5 рази більшу, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомляє minfin з посиланням на UPC, який обслуговує карткові операції 24 банків, в рази зросли не тільки оплати послуг кур'єрів на місці доставки, а й в інтернеті.

Як повідомляється, стрімко росли карткові інтернет-оплати: на покупку авіа та ж/д квитків зростання склало 200%, таксі - зростання 148%, на покупку одягу в інтернет-магазинах - зростання 129% і на доставку готової їжі - зростання 100%.

Відзначається, що операції в мережі зросли на третину. Зокрема, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, за III квартал поточного року кількість операцій в інтернеті збільшилася на 35,3%. Їх обсяги, у свою чергу, виросли на 58,1%. У той же час середня сума операції перевищила 2 тисячі гривень.

За липень-вересень українці витрачали гроші в інтернеті на розваги, в тому числі відео-ігри, на комунальні платежі, поповнення мобільних телефонів, авіа та ж/д квитки, а також оплату поштових та логістичних послуг.

Удвічі більше українці переводять з картки на картку онлайн. Зокрема, сервіс P2P-переказів через інтернет і в подальшому демонструє стрімке зростання. За даними UPC, за третій квартал відбулося зростання обсягів таких переказів майже вдвічі. У той же час, середня сума транзакції склала майже 3 тисячі гривень.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як оскаржити шахрайське списання з картки.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».